אודות הפרויקטגלריית תמונותתוכניות דירהמיקום במפהאודות החברהפרויקטים נוספים בחיפה והצפוןפרויקטים נוספים של החברה שמור פרויקט שמור פרויקט

פרשקובסקי בחיפה

מיקום מושלם. חיים מושלמים.

ליצירת קשר

טלפון053-8674668
 • רובע המגורים המבוקש של חיפה.
• מרחק הליכה מהטכניון ומרכז זיו.
• דירות 3-6 חד', דירות גן 3 חד' לאכלוס מיידי! 
• רובע מגורים מוקף ירוק מכל עבר וכולל 10 בנייני יוקרה, תשתיות מודרניות כבישים חדשים ופיתוח סביבתי מתקדם.
• קרבה לבתי ספר, למרכז הספורטק החדש ודקות נסיעה ממנהרות הכותל.
• הדופלקס לדוגמא פתוח.

כאן יוצרים חווית מגורים 
חברת פרשקובסקי, מחברות הייזום והביצוע הגדולות והמובילות בישראל, הבונה למעלה ממאה שנה שכונות מגורים גדולות ומגדלי יוקרה ברחבי המדינה גאה להגיע לראשונה לחיפה מתוך מטרה ליצור עבורכם עתיד חדש בשכונה ובקהילה שגדלתם בה.

בית. שכונה. קהילה. אלו שלושת הערכים בהם אנו מאמינים ועליהם נבנית בימים אלו שכונת העתיד של חיפה. מתוך תפיסה זו אנו מעוניינים להמשיך את אורח החיים האורבני של דיירי הרחוב והשכונה תוך שמירה על אופייה הייחודי של שכונת נווה שאנן, שיתוף ובניית קהילה איכותית, צעירה ומשפיעה כזו שתשנה את פני השכונה.

מיקום מושלם. חיים מושלמים.
ברחוב ברל כצנלסון במרכז זיו, מרחק הליכה מהטכניון, ממרכזי התרבות, החינוך והספורט מוקמת שכונת מגורים חדשה הכוללת 10 בנייני יוקרה עם מרחבים ירוקים ונוף פתוח לכרמל ולים, שכונת מגורים בעלת תשתיות מודרניות ונגישות גבוהה שתאפשר הזדמנות מגורים ייחודית למשפחות צעירות המעוניינות להמשיך ולהיות חלק מהשכונה בה גדלו.
הכבישים החדשים יציעו חיבור ישיר לצירי גישה מהירים לשכונה, מדובר בתוכנית מקיפה הנוגעת לכל תחומי החיים של התושבים בה ועתידה להפוך את נווה שאנן לאחת השכונות היפות והנוחות בעיר.
שכונת נווה שאנן מתוקף היותה השכונה הגדולה בחיפה מעניקה לתושביה מגוון עצום של אפשרויות ופתרונות בכל תחומי החיים – ממרכזי בילוי ומסחר, בתי ספר וגני ילדים, פארקים וגינות ציבוריות, מרכזים קהילתיים, מרכזים רפואיים וגולת הכותרת – הטכניון – הטכניון, אחד ממוסדות האקדמיה והמחקר המובילים והטובים ביותר בעולם, אליו נוהרים מדי שנה סטודנטים מכל רחבי הארץ.

עיצוב עכשווי
אחד העקרונות המנחים את חברת פרשקובסקי בכל פרויקט ומתחם אותו היא מבצעת מושתת על התאמת המוצר ללקוח. מתוך עיקרון בסיסי זה מתכנני הפרויקט יצרו תמהיל רחב של דירות וסגנונות מגורים הפונות למגוון רחב של קהלים. בכל דירה תוכלו ליהנות ממפרט מוקפד ועשיר, מרפסת מרווחת צופה לנוף ועיצוב פנים פונקציונלי וגמיש.
יצרנו כאן התאמה וחופש בחירה לכל אחד, לכם נותר רק לבחור את הדירה החדשה שלכם.
לבחירתכם דירות 3, 4, 5, 6 חד' דירות גן, דופלקסים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים

עשרות דונמים של ירוק בעיניים - לגור בעיר, לחיות בסביבה פסטורלית כפרית
אופייה הירוק של שכונת נווה שאנן, על ריאותיה הירוקות ושדרות העצים המפורסמות שבה, מקבלים משמעות חדשה בפרויקט פרשקובסקי בחיפה.
בלב כל הירוק והחורש הטבעי העוטף של הרחוב מתוכננים כ 15 דונם לטובת ריאות ירוקות, פארקים פנימיים ושבילי אופניים, הליכה וריצה לרווחת הדיירים.

וידאו
תוכניות
מפות
מפה פרשקובסקי בחיפה

פרוייקטים נוספים של החברה