אודות הפרויקטגלריית תמונותתוכניות דירהמיקום במפהאודות החברהפרויקטים נוספים באור עקיבאפרויקטים נוספים של החברה שמור פרויקט שמור פרויקט

יורו ישראל

חברת "יורו ישראל" הוכיחה את עצמה במהלך שנות פעילותיה בענף הבנייה בבניית פרויקטים ייחודיים ברחבי הארץ. החברה בונה פרויקטים למגורים באזורים שונים בארץ: ירושלים, באר-שבע, מודיעין, גבעת זאב ועוד.
"יורו ישראל" מצטיינת בהקפדה על סטנדרט בנייה איכותי, מפרט עשיר ותכנון פונקציונלי להתאמת המבנה לרצון הלקוח כאשר כל פרויקט אותו היא בונה יחד עם שמה הטוב והאיתנות הפיננסית שלה נותנים לדייר את השקט הדרוש לרכישת דירה חדשה בבטחה. החברה מחזיקה בתו תקן בינלאומי המעיד על הסטנדרטים הגבוהים על פיהם היא פועלת.
המוטו של "יורו ישראל" הינו היעדר פשרות בטיב החומרים, באיכות הבנייה ובכל הקשור למפרט הטכני ולרמת הגימור. בחברת "יורו ישראל" נהנים לשרת את הדיירים ועושים זאת על הצד הטוב ביותר תוך הענקת תשומת לב אישית לכל לקוח ושמירה על רמה מקצועית גבוהה ללא פשרות והתאמת הדירה לצורכי כל המשפחה.
בפרויקטים של יורו ישראל מצפה לך שירות אישי בניה איכותית ותחושה של בית חם שנבנה באהבה במיוחד בשבילך הפרויקטים של יורו ישראל נבנים בסטנדרטים גבוהים בעלי תכנון חדשני, מפרט טכני מרשים וליווי מקצועי.
בכל תהליך הקניה ליורו ישראל מוניטין וביטחון כלכלי מוכח

פרוייקטים נוספים של החברה