אודות הפרויקטגלריית תמונותתוכניות דירהמיקום במפהאודות החברהפרויקטים נוספים באזור השפלהפרויקטים נוספים של החברה שמור פרויקט שמור פרויקט

פרשקובסקי

המפתח לבית משלכם
חברת פרשקובסקי ייזום ובנייה היא מעצמת נדל"ן משפחתית המושתתת על יסודות מוצקים של מצוינות, מובילות מקצועית ואמינות. החברה, הנמצאת בצמיחה מתמדת, מציגה גידול שנתי כעניין שבשגרה. בחמש השנים האחרונות צמחה החברה ביותר מפי חמישה והמניה שלה זינקה פי 14.
כחברה ציבורית הנסחרת בהצלחה בבורסה, חברת פרשקובסקי פותחת בפני לקוחותיה צוהר אל סטנדרטים יוצאים מן הכלל של שאיפה לשחקים בתחום הנדל"ן.
מהיום בו הצבנו את הפיגום הראשון, ועימו את הרף הגבוה ביותר בתחום התכנון והבנייה, ובמהלך עשרות שנות פעילותנו, בנינו אלפי יחידות דיור ואכלסנו מאות אלפי מטרים של מגורים, שטחי מסחר, תעשייה ומשרדים.

אבני הבניין של פרשקובסקי
חברת פרשקובסקי מאמינה שמצוינות נמדדת לא רק בפרטים הגדולים, אלא גם – ואולי אף יותר – בפרטים הקטנים. אנו פועלים לפי המדדים הקפדניים ביותר ומיישרים קו עם הפלס המדויק ביותר. לשם כך אנו עובדים עם טובי המהנדסים והאדריכלים ועושים שימוש בחומרים ובציוד המתקדמים ביותר ובעלי תו תקן מותאם לחדשנות פורצת הדרך. 

בית לכל לקוח
במהלך שלושה דורות של פעילותנו כחברה משפחתית חרתנו על דגלנו ערכי ליבה של אכפתיות, יחס אישי וליווי מקצועי לכל אורך הדרך. כל לקוח שלנו מקבל לא רק נכס נדל"ן באיכות הגבוהה ביותר, אלא גם גב כלכלי חזק כצוק איתן, אוזן קשבת ובית לקבלת ליווי ומעטפת שירותים למשך שנים ארוכות.  

נכסים מניבים – השקעה נושאת פרי
כמעצמת נדל"ן, קבוצת פרשקובסקי גאה להציג גם את מחלקת ההתחדשות העירונית והמחלקה המסחרית החתומה על פרויקטים רבים של נכסים מניבים כגון בנייני משרדים והייטק, מרכזים מסחריים וסופרמרקטים.
כשמדובר בחברה הנטועה על קרקע יציבה ובעלת חוסן כלכלי ותוצאות מרשימות ומוכחות בשטח, אין ספק כי ההשקעה בנדל"ן מניב היא השקעה נושאת פרי.
כיום בונה חברת פרשקובסקי בחיפה, נווה דורון והרצליה. במהלך השנים החולפות אכלסה החברה פרויקטים בבאר יעקב, נתניה, ראש העין, רחובות, ראשון לציון, אשקלון, מודיעין, מצליח, פתח תקווה, שוהם ועוד.

פרוייקטים נוספים של החברה