אודות הפרויקטגלריית תמונותתוכניות דירהמיקום במפהאודות החברהפרויקטים נוספים באזור המרכזפרויקטים נוספים של החברה שמור פרויקט שמור פרויקט

מצלאוי ונצבא גרופ

מצלאוי
מצלאוי חברה לבניין בע"מ הוקמה בשנת 1977 ונמצאת בבעלותו של סמי מצלאוי. החברה קבעה את מעמדה כאחת מחברות הבנייה והנדל"ן המובילות בישראל ומשנת 2007 מניותיה של החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בעיר תל אביב. חברת מצלאוי מקפידה להעסיק את טובי המהנדסים, האדריכלים וצוותי הבנייה המנוסים והמיומנים ביותר בענף. המכשור המתקדם שבבעלות החברה והעבודה בסטנדרטים המחמירים ביותר תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר מקנים לה מצוינות ביצועית בכל הפרטים והתחומים. מצלאוי מתמחה ביזמות, בנייה ונדל"ן מניב, וידועה כייחודית ופורצת דרך בתחום "פינוי ובינוי" בישראל. במהלך שנות פעילותה יזמה והקימה אלפי יח"ד בישראל ומאות אלפי מ"ר של בנייה ציבורית.

נצבא גרופ 
הינה אחת מקבוצות הנדל"ן הוותיקות, הגדולות והמובילות בישראל. הקבוצה עוסקת בייזום, פיתוח, ניהול ושיווק של נכסים בארץ ובחו"ל.
מבניה ועסקיה של חברת נצבא חובקים כל פינה במדינה. נכסיה כוללים בין היתר פארקי עסקים, מרכזי מסחר וקניות, תעשייה, לוגיסטיקה, משרדים ורוב התחנות המרכזיות בארץ. החברה פעילה מאוד גם בתחום המגורים והמלונאות ומקימה שכונות מגורים חדשות ובתי מלון מפוארים ברחבי המדינה. אחד מנכסי הקבוצה המרכזיים והבולטים הוא פארק העסקים איירפורט סיטי.
בזכות עוצמתה ובזכות חוסנה הפיננסי, הקבוצה תמשיך להיות מהמובילות בתחום הנדל"ן בישראל.

פרוייקטים נוספים של החברה